Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát ZDARMA


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty
Pujčky online - rychlé a přehledné porovnání půjček na Uspory.cz

Jak vydělat peníze na internetu

Podmínky využívání služeb na serveru mimobankovni.cz a pujckyon.cz

 1. Mimobankovni.cz je nový inzertní server provozovaný fyzickou osobou: dále jen Provozovatel.
 2. Server Mimobankovni.cz umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky výhradně půjčkové inzerce soukromých osob a podnikatelských subjektů, dále jen Uživatelů.
 3. Na serveru Mimobankovni.cz je zakázáno inzerovat jakoukoliv jinou inzerci, nežli inzerci a služby týkající se půjček. Jakékoliv jiné inzeráty budou bez varování smazány.:
 4. Inzerát v bazaru může být uveden pouze v jedné kategorii, do které patří.
 5. Pokud podáte dva stejné inzeráty, je ten starší označen systémem jako duplicitní a vymaže se.
 6. Fotografie v inzerátech nesmí být klamavé, drastické a porušující morální standart.
 7. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly Mimobankovni.cz nebo dobrými mravy.
 8. Provozovatel Mimobankovni.cz pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za obsah inzerátu, jeho pravost.
 9. V případě podezření na podvodný inzerát využijte možnosti na našem Fóru v rubrice k tomu určené, klamavý inzerát bude následně smazán a Vy tak můžete upozornit další uživatele.
 10. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou.
 11. Je přísný zákaz vkládat jakékoliv www odkazy přímo do textu. K tomu slouží kolonka pod cenou. WWW odkaz se bude zobrazovat jen u TOPovaných inzerátů pouze po dobu topování.
 12. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel serveru Mimobankovni.cz je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, především pak informace o novinkách, které Mimobankovni.cz nabízí. Smazáním inzerátu se rozumí odstranění kontaktních údajů, samotný text zůstane na stránce napořád.
 13. Uživatel nesmí jeden podobný či stejný inzerát vložit vícekrát. V případě porušení bude odepřen přístup na server Mimobankovni.cz.
 14. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel serveru Mimobankovni.cz si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.